ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 223 МЕДСЕСТРИНСТВО: РОЛЬ СТЕЙКХОЛДЕРІВ
Abstract
Досліджували особливості підготовки висококваліфікованих фахівців за спеціальністю 223 «Медсестринство» та визначали роль внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів в удосконаленні освітньо-наукової програми.
Об’єкт дослідження – здобувачі та потенційні роботодавці докторів філософії за спеціальністю 223 Медсестринство. В результаті дослідження встановлено, що основні вимоги до докторів філософії з медсестринства з боку зовнішніх стейкхолдерів наступні: дуже високий рівень теоретичної та практичної підготовки з формуванням значної кількості необхідних компетентностей, які забезпечуються освітньо-науковою програмою за спеціальністю 223 «Медсестринство», що реалізується в Тернопільському національному медичному університеті. Проаналізувавши результати дослідження чітко встановлено високу якість підготовки фахівців на 3 рівні вищої освіти з медсестринства, що підтверджується високою зацікавленість зовнішніх стейкхолдерів в прийомі на роботу (70 %) та готовністю рекомендувати іншим керівникам приймати на роботу (100 %) випускників ТНМУ зі спеціальності Медсестринство.
Результати анкетування стейкхолдерів є підґрунтям вдосконалення освітньо-наукової програми, що підтверджує важливу роль стейкхолдерів в оптимізації освітнього процесу та підвищення рівня здобувачів, що навчаються на даній освітній програмі.